Genealogie Borst / Hofkamp » Johanna Jenzema (± 1840-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Jenzema 


Gezin van Johanna Jenzema

Zij is getrouwd met Jan van Buuren.

Zij zijn getrouwd op 25 april 1865 te Delfzijl.Bron 1

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Groninger Archieven
Algemeen Gemeente: Delfzijl
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 11
Datum: 25-04-1865
Bruidegom Jan van Buuren
Geboorteplaats: Delfzijl
Bruid Johanna Jenzema
Geboorteplaats: Bierum
Vader bruidegom Johannes Elias van Buuren
Moeder bruidegom Geertruida Jacobs Borst
Vader bruid Willem Jurriens Jenzema
Moeder bruid Jantje Jans Doorenbos
Nadere informatie beroep bruidegom: aannemer; beroep vader bruid: landbouwer; bruidegom 26 jaar; bruid 25 jaar

Kind(eren):

  1. Willem van Buuren  ± 1867-1941 
  2. Jantje van Buuren  ± 1869-1927
  3. Jacob van Buuren  ± 1878-????
  4. Geerhardus van Buuren  ± 1882-????


Notities over Johanna Jenzema

Ook geschreven als "Johanna Jensema"

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Jenzema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Jenzema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Jenzema

Johanna Jenzema
± 1840-????

1865

Jan van Buuren
± 1839-1898

Willem van Buuren
± 1867-1941
Jantje van Buuren
± 1869-1927
Jacob van Buuren
± 1878-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. www.genlias.nl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 april 1865 lag rond de 15,7 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 15 april » Abraham Lincoln sterft aan zijn verwondingen die hij de vorige dag opliep.
    • 10 juni » Wereldpremière van de opera Tristan en Isolde van Richard Wagner in het Nationaltheater te München.
    • 21 juli » Op het marktplein in Springfield, Missouri schiet Wild Bill Hickok Dave Tutt neer in wat wordt gezien als het eerste westernduel.
    • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.

Over de familienaam Jenzema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jenzema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jenzema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jenzema (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Borst, "Genealogie Borst / Hofkamp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-borst/I429.php : benaderd 5 februari 2026), "Johanna Jenzema (± 1840-????)".