Genealogie Bor » Jantje van Ommeren

Persoonlijke gegevens Jantje van Ommeren 


    Gezin van Jantje van Ommeren

    Zij had een relatie met Wouter Pieters Maters.


    Kind(eren):

    1. Cornelis Maters  1821-????

    Voorouders (en nakomelingen) van Jantje van Ommeren

    Jantje van Ommeren
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Ommeren


    De publicatie Genealogie Bor is opgesteld door Geurt Bor (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Geurt Bor, "Genealogie Bor", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-bor/I2129.php : benaderd 19 februari 2026), "Jantje van Ommeren".