Genealogie Bones » Trijntje Bonnes (1924-1928)

Persoonlijke gegevens Trijntje Bonnes 


Gezin van Trijntje Bonnes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje Bonnes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje Bonnes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Bonnes

Brugt Bonnes
1872-1935
Willem Bonnes
1899-1928
Saakje Zeilmaker
± 1896-1927

Trijntje Bonnes
1924-1928


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 augustus 1924 lag tussen 9,5 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 4,9 mm neerslag. Er was 7,2 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
      • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
      • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
      • 23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
      • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.
      • 1 november » Oprichting van de rooms-katholieke Apostolische administratie Estland.
    • De temperatuur op 17 januari 1928 lag tussen 3,6 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
      • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
      • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
      • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
      • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
      • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bonnes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bonnes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bonnes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bonnes (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Bones is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Theo Bones, "Genealogie Bones", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-bones/I1484.php : benaderd 14 januari 2026), "Trijntje Bonnes (1924-1928)".