Genealogie Bones » Gregorius Johannes Vrijmoeth (1900-1971)

Persoonlijke gegevens Gregorius Johannes Vrijmoeth 


Gezin van Gregorius Johannes Vrijmoeth

Hij is getrouwd met Akkerina Gerbina Bonnes.

Zij zijn getrouwd op 21 oktober 1925 te Amsterdam, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gregorius Johannes Vrijmoeth?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gregorius Johannes Vrijmoeth

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gregorius Johannes Vrijmoeth


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. PK
  2. PK
  3. PK

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 maart 1900 lag rond de 13,4 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
    • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
    • 19 september » Butch Cassidy en de Sundance Kid plegen hun eerste overval.
    • 14 december » Max Planck publiceert zijn studie over de kwantummechanica.
  • De temperatuur op 21 oktober 1925 lag tussen 14,0 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
    • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 19 juli » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Ternana Calcio.
    • 25 juli » Opening van het Estadio Heliodoro Rodríguez López in Santa Cruz de Tenerife, Spanje.
    • 3 december » Dr. P.H. Ritter jr. houdt zijn eerste boekbespreking voor de Hilversumsche Draadlooze Omroep.
  • De temperatuur op 9 april 1971 lag tussen 4,6 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (70%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Een aardbeving in de San-Fernandovallei bij Los Angeles kost zestig mensen het leven.
    • 2 juni » Ajax wint de Europacup I door Panathinaikos in Londen met 2-0 te verslaan.
    • 30 juni » Drie Russische kosmonauten worden dood aangetroffen in hun capsule na een schijnbaar probleemloze landing.
    • 14 augustus » Bahrein wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
    • 27 oktober » De naam van de Democratische Republiek Congo wordt veranderd in Zaïre.
    • 16 december » Pakistan capituleert; waarna de volgende dag Bangladesh wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vrijmoeth


De publicatie Genealogie Bones is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Theo Bones, "Genealogie Bones", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-bones/I1256.php : benaderd 13 januari 2026), "Gregorius Johannes Vrijmoeth (1900-1971)".