Genealogie Bernards » Theresia Agnes Adelgonda Schiks (1928-2000)

Persoonlijke gegevens Theresia Agnes Adelgonda Schiks 


Gezin van Theresia Agnes Adelgonda Schiks

Zij is getrouwd met Robertus Petrus Schoenmakers.

Zij zijn getrouwd op 11 juli 1951 te Overasselt, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theresia Agnes Adelgonda Schiks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theresia Agnes Adelgonda Schiks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theresia Agnes Adelgonda Schiks

Maria Zenten
1856-1943

Theresia Agnes Adelgonda Schiks
1928-2000

1951

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 februari 1928 lag tussen 7,1 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 3,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
      • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
      • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
      • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
      • 21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
      • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.
    • De temperatuur op 11 juli 1951 lag tussen 14,9 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (9%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Openingsceremonie van de eerste Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Buenos Aires.
      • 14 juli » Eerste Grand Prix-zege van het Formule 1-team van Scuderia Ferrari op het circuit van Silverstone
      • 16 juli » Troonsafstand van koning Leopold III der Belgen.
      • 20 juli » Een jonge moslim vermoordt in Jeruzalem koning Abdullah van Jordanië.
      • 19 oktober » Eerste uitzending van het informatieve AVRO-televisieprogramma, Televizier.
      • 25 november » In Quito wordt het Estadio Olímpico Atahualpa officieel in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 19 augustus 2000 lag tussen 14,1 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (21%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Dambreuk bij Baia Mare (Roemenië): door een dijkbreuk van een bezinkingsbekken komt ongeveer 100000 m³ water met hoge cyanideconcentraties in een rivier terecht en vloeit via de rivier de Tisza naar de Donau. Ook Hongarije en Servië worden hierdoor getroffen.
      • 28 mei » Zwemster Inge de Bruijn scherpt in Sheffield het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,80. De mondiale toptijd was met 54,01 in handen van Jingyi Le.
      • 2 september » Het Nederlands voetbalelftal begint de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 2002 met een gelijkspel (2-2) tegen Ierland. Het is de eerste wedstrijd onder leiding van bondscoach Louis van Gaal, die twee spelers laat debuteren: Arnold Bruggink en Wilfred Bouma, beiden van PSV.
      • 26 oktober » Laurent Gbagbo wordt als president gekozen in Ivoorkust.
      • 31 oktober » Laatste dag Expo 2000 wereldtentoonstelling in de Duitse stad Hannover.
      • 27 november » De Noorse Lærdalstunnel wordt voor het verkeer vrijgegeven. Met een lengte van 24,5 km is dit de langste verkeerstunnel ter wereld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schiks

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schiks.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schiks.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schiks (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Bernards is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    F. Teunissen, "Genealogie Bernards", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-bernards/I4436.php : benaderd 21 februari 2026), "Theresia Agnes Adelgonda Schiks (1928-2000)".