Genealogie Berteau / Barto » Martinus SCHOUTEN (1917-1976)

Persoonlijke gegevens Martinus SCHOUTEN 


Gezin van Martinus SCHOUTEN

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus SCHOUTEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus SCHOUTEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus SCHOUTEN

Martinus SCHOUTEN
1917-1976


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 maart 1917 lag tussen 1,6 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
      • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
      • 8 juli » De opstand in Petrograd (Sint-Petersburg) mislukt en Lenin vlucht naar Finland.
      • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
      • 7 november » Begin van de Oktoberrevolutie: Lenin, de aanvoerder van de bolsjewieken, leidt de communisten in een vrijwel bloedeloze staatsgreep tegen de Voorlopige Regering. (In Rusland gold toentertijd de juliaanse kalender en volgens die kalender was het toen 25 oktober.)
    • De temperatuur op 8 februari 1976 lag tussen 0,4 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Een uitzonderlijk zware storm raast over West-Europa: langs de hele Noordzeekust heerst de alarmtoestand. De toren van de Bonifatiuskerk te Leeuwarden waait eraf. In de Belgische provincie Antwerpen zijn er zware overstromingen, onder andere in Ruisbroek.
      • 20 juni » Tsjecho-Slowakije wint in Belgrado het EK voetbal door titelverdediger West-Duitsland in de finale na strafschoppen (5-3) te verslaan.
      • 21 juni » De communistische partij van Enrico Berlinguer wint de verkiezingen in Italië.
      • 28 juni » De PLO kaapt een toestel van Air France onderweg van vliegveld Ben Gurion in Tel Aviv (Israël) naar Parijs (Frankrijk). Na een korte tussenstop in Libië wordt het toestel gedwongen door te vliegen naar Entebbe in Oeganda. Op 4 juli zal de bevrijding, Operatie Entebbe, door het Israëlische leger volgen.
      • 25 augustus » Harm Wiersma wordt wereldkampioen dammen.
      • 27 september » België - Inhuldiging en in werking stellen van de nieuwe zeemachtbasis in Zeebrugge.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1915 » Gerrit Kleinveld, Nederlands verzetsstrijder in de Tweede Wereldoorlog († 2006)
    • 1916 » Jacque Fresco, Amerikaans industrieel ontwerper, auteur en uitvinder († 2017)
    • 1916 » Lindy Boggs, Amerikaans politica en ambassadrice († 2013)
    • 1919 » Klazien Rotstein-van den Brink, Nederlands kruidenvrouw, beter bekend als Klazien uut Zalk († 1997)
    • 1919 » Irving Kriesberg, Amerikaans expressionistisch kunstschilder († 2009)
    • 1920 » Frits Butzelaar, Nederlands acteur en televisieregisseur († 2000)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam SCHOUTEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SCHOUTEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SCHOUTEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SCHOUTEN (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Berteau / Barto is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Berteau / Barto", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-barto/I6256.php : benaderd 31 januari 2026), "Martinus SCHOUTEN (1917-1976)".