Genealogie Berteau / Barto » Cornelia Johanna GROESBEEK (1886-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia Johanna GROESBEEK 


Gezin van Cornelia Johanna GROESBEEK

Zij is getrouwd met Pieter KORLL.Bron 2

Zij zijn getrouwd op 28 oktober 1909 te Dordrecht, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Johanna GROESBEEK?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Johanna GROESBEEK

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Johanna GROESBEEK

Cornelia Johanna GROESBEEK
1886-????

1909

Pieter KORLL
1884-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Akte 98
    2. Regionaal Archief Dordrecht
    3. Akte 313

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 februari 1886 lag rond de 0,4 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
      • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
      • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
    • De temperatuur op 28 oktober 1909 lag tussen 7,7 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 9,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
      • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
      • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
      • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
      • 29 juli » In Barcelona wordt op bloedige wijze de Tragische week beëindigd, een opstand tegen de mobilisatie van het leger.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1874 » Gertrude Stein, Amerikaans dichteres en schrijfster († 1946)
    • 1881 » Rudolf Bode, Duits gymnastiekpedagoog († 1970)
    • 1887 » Georg Trakl, Oostenrijks apotheker en dichter († 1914)
    • 1890 » George Horine, Amerikaans atleet († 1948)
    • 1891 » Jan Donner, Nederlands jurist en politicus († 1981)
    • 1894 » Norman Rockwell, Amerikaans schilder en illustrator († 1978)

    Over de familienaam GROESBEEK


    De publicatie Genealogie Berteau / Barto is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Berteau / Barto", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-barto/I2118.php : benaderd 16 maart 2026), "Cornelia Johanna GROESBEEK (1886-????)".