Genealogie Berteau / Barto » Wouter CHERET (1887-1945)

Persoonlijke gegevens Wouter CHERET 


Gezin van Wouter CHERET

Hij is getrouwd met Arijana BAKS.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 5 maart 1908 te Dordrecht, hij was toen 21 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Arie CHERET  1912-1912
  2. Cornelis CHERET  1913-1991 
  3. Arie CHERET  1914-1915

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wouter CHERET?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wouter CHERET

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wouter CHERET

Maria DUISTER
1828-????

Wouter CHERET
1887-1945

1908

Arijana BAKS
1891-????

Arie CHERET
1912-1912
Arie CHERET
1914-1915

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Trouwakte
    2. Akte 523
    3. Regionaal Archief Dordrecht
    4. Akte 54

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 maart 1908 lag tussen -0,9 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
      • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
      • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
      • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
      • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
      • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
    • De temperatuur op 11 mei 1945 lag tussen 12,4 °C en 28,3 °C en was gemiddeld 20,5 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Amerikaanse mariniers planten de vlag op Iwo Jima.
      • 10 maart » Een Amerikaans bombardement op Tokio en de daardoor veroorzaakte branden eisen 83.793 doden en een onbekend aantal gewonden en vermisten.
      • 30 maart » Tweede Wereldoorlog: Russische troepen vallen Oostenrijk binnen en bezetten Wenen. Canadese troepen die enkele dagen eerder bij Rees de Rijn zijn overgestoken, passeren bij de Achterhoek de Duits-Nederlandse grens waarmee de bevrijding van Oost-en Noord-Nederland begint.
      • 19 april » De Duitsers zetten de Wieringermeerpolder onder water om de opmars van de geallieerden te vertragen.
      • 26 juni » Het Handvest van de Verenigde Naties wordt ondertekend in San Francisco.
      • 6 augustus » WO II: de eerste atoombomaanval ooit wordt uitgevoerd op Hiroshima: 70.000 doden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam CHERET

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam CHERET.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over CHERET.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam CHERET (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Berteau / Barto is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Berteau / Barto", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-barto/I2072.php : benaderd 16 maart 2026), "Wouter CHERET (1887-1945)".