Genealogie Baggerman » Jan MIJNDERS (1912-1942)

Persoonlijke gegevens Jan MIJNDERS 


Gezin van Jan MIJNDERS

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan MIJNDERS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan MIJNDERS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan MIJNDERS

Jan MIJNDERS
1859-1918

Jan MIJNDERS
1912-1942


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jan MIJNDERS



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 juli 1912 lag tussen 14,2 °C en 26,3 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 9,2 mm neerslag. Er was 7,1 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
      • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
      • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
      • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
    • De temperatuur op 14 juni 1942 lag tussen 8,4 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 3,9 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Thailand verklaart de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk de oorlog.
      • 21 maart » Element nummer 94 krijgt de naam plutonium.
      • 23 mei » De Duitsers verbieden de toegang tot het strand van Zandvoort.
      • 11 september » Verzetsactie in vernietigingskamp Treblinka, waarbij SS'er Max Biala wordt vermoord.
      • 12 november » De Slag om Guadalcanal begint.
      • 19 november » De Sovjet-Unie zet tegenaanval op Stalingrad in.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam MIJNDERS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam MIJNDERS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over MIJNDERS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam MIJNDERS (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Baggerman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    LvH, "Genealogie Baggerman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-baggerman/I1222.php : benaderd 7 maart 2026), "Jan MIJNDERS (1912-1942)".