Genealogie Arkema » Frederik Boterman (± 1857-1919)

Persoonlijke gegevens Frederik Boterman 


Gezin van Frederik Boterman

Hij is getrouwd met Johanna Eduarda van Offenbeek.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 28 juni 1894 te Aalten, Gelderland, Nederland.Bron 2

Nadere informatie beroep Bg.: winkelier; beroep Bd.: zonder beroep; beroep vader Bg.: geen beroep vermeld; b

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Boterman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederik Boterman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Boterman

Frederik Boterman
± 1857-1919

1894

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Overlijdensakte Frederik Boterman
  2. Inventarisnr.: 543
    Archiefnaam: Het Utrechts Archief
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden

















    Deel/Akte: 252
    Gebeurtenissen 7 februari 1919
  3. Huwelijksakte Frederik Boterman
  4. Archiefnaam: Gelders Archief
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk


















    Deel/Akte: 35
    Inventarisnr.: 6758
    Gebeurtenissen 28 juni 1894

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juni 1894 lag rond de 20,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 6 februari 1919 lag tussen -4,8 °C en 2,6 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 1,5 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Ernest Rutherford slaagt erin een atoom te splitsen.
    • 21 januari » Ierse Onafhankelijkheidsverklaring wordt aangenomen door het parlement van de Ierse Republiek.
    • 3 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. ČsŠk Bratislava, het latere ŠK Slovan Bratislava.
    • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
    • 11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
    • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boterman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boterman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boterman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boterman (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Arkema is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dirk Arkema, "Genealogie Arkema", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-arkema/I10000.php : benaderd 20 januari 2026), "Frederik Boterman (± 1857-1919)".