Gefunden Begemann » Antoni Dunk (1686-????)

Persoonlijke gegevens Antoni Dunk 

Bron 1
  • Hij is geboren maart 1686 in Mülheim an der Ruhr, Rheinland.
  • Hij werd gedoopt op 14 maart 1686 in Mülheim an der Ruhr, Rheinland.
  • Geloof: reformiert.
  • Een kind van Arnt auf der Dunk en Aenneken von Flisen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 januari 2018.

Gezin van Antoni Dunk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antoni Dunk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antoni Dunk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antoni Dunk


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. 1.) http://www.anbobi.de/genealogie/getperson.php?personID=I11583&tree=anbobi

    Historische gebeurtenissen

    • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
      • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
      • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.

    Over de familienaam Dunk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dunk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dunk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dunk (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Christine Begemann, "Gefunden Begemann", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/gefunden-begemann/I7827.php : benaderd 15 januari 2026), "Antoni Dunk (1686-????)".