Gefunden Begemann » Ida vom Bruch

Persoonlijke gegevens Ida vom Bruch 

Bron 1
  • Zij is geboren op 1835 (err.) in ...Rheinland.
  • Geloof: evangelisch.
  • Een kind van Hermann vom Bruch en Anna Christina Ude
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 juli 2016.

Gezin van Ida vom Bruch

Zij is getrouwd met Gottfried Buchmueller.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1869 te Kettwig Werden, Essen, Rheinland, zij was toen 34 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ida vom Bruch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ida vom Bruch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 februari 1869 lag rond de 11,6 °C. De winddruk was 33 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
    • 10 december » Vrouwenkiesrecht ingevoerd in Wyoming.

Over de familienaam Vom Bruch


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Christine Begemann, "Gefunden Begemann", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/gefunden-begemann/I7262.php : benaderd 14 januari 2026), "Ida vom Bruch".