Gebert Wereld » Norman K."Slim" Gabbert (1940-1983)

Persoonlijke gegevens Norman K."Slim" Gabbert 


Gezin van Norman K."Slim" Gabbert

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Norman K."Slim" Gabbert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Norman K."Slim" Gabbert

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Norman K."Slim" Gabbert

Norman K."Slim" Gabbert
1940-1983


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 mei 1940 lag tussen 9,4 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,1 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Koningin Wilhelmina ontvlucht Nederland om naar Engeland te gaan vanwege de Duitse invasie van Nederland. Prinses Juliana neemt haar kinderen mee naar Canada voor hun veiligheid.
      • 4 juni » Tweede Wereldoorlog: de Duinkerke evacuatie komt tot een einde: Britse troepen evacueren 338.000 troepen uit Duinkerken in Frankrijk. Om het moreel van het land te werven, levert Winston Churchill, alleen aan het House of Commons, zijn beroemde "We shall fight on the beaches" toespraak.
      • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
      • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
      • 12 september » Schooljongens ontdekken prehistorische schilderingen in de grotten van Lascaux.
      • 6 oktober » De Duitse Jodenvervolging in Nederland begint met de ariërverklaringen van ambtenaren.
    • De temperatuur op 23 november 1983 lag tussen -2,9 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (88%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 4 januari » De 15-jarige prins Makhosetive van Swaziland wordt door de stamoudsten gekozen tot de nieuwe koning als opvolger van de in augustus 1982 overleden koning Subhuza. Tot zijn meerderjarigheid regeert de koningin-moeder.
      • 22 maart » Chaim Herzog wordt gekozen als president van Israël.
      • 30 mei » Bij een explosie in de kruitfabriek van Muiden komen drie mensen om het leven.
      • 31 juli » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Casey Jr. Circus Train geopend.
      • 19 september » Saint Kitts en Nevis wordt onafhankelijk.
      • 24 september » De Amerikaanse atleet Carl Lewis verbetert het ruim vijf jaar oude record op de 100 meter sprint met 0,01 sec en brengt het op 9,92 seconden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gabbert

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gabbert.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gabbert.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gabbert (onder)zoekt.

    De publicatie Gebert Wereld is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Klaas Gebert, "Gebert Wereld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/gebert-wereld/P1187.php : benaderd 11 maart 2026), "Norman K."Slim" Gabbert (1940-1983)".