Burger van Delden (1625, 1635).
Huis G????????Den EngelG????????? te Delden.
Grafsteen in de kerk van Delden: G????????Anno 1637 de 10 novenbris (sin) christlick ende salig in den Heren ontschlapen de ehr ende duegentsame dochters jenneken en hermken beide kinder van de ehren haeften ende voernehmen Hiendrick Lauerens God si deren sehlen genadigG?????????
1655 - Grote brand van Delden - het huis van Henrick Laurens staat op plaats 56 van de lijst met verbrande huizen.
GA ???????Op Hemelvaerts avent 1655 is in GA ??????a?????????????/s Mollers huys brant gecomen dewelcke door einen starcken wint voortgedreven synde den meesten deel van de Stadt Delden namentlijk bij de hondert en twintigh huysen daeronder het Raethuys met segelbrieven ende all wat darinne
was in de tijt van twee uren tot asche gemaeckt heeft.G?????????
Hoogstwaarschijnlijk stichter van het Stamhuis G????????Den EngelG????????? te Delden na de grote brand van 1655.
Dezelfde grafsteen heeft ook nog een inscriptie uit 11 november 1657 die er op lijkt te wijzen dat Hendrik toen overleden of begraven is. Het zou echter ook kunnen zijn dat naast Jenneken en Hermken ook nog een ander kind in het zelfde graf begraven is.
Wellicht ook gehuwd geweest met Maria Goessinck.
Mogelijke andere kinderen: Laurens Hendriks
(1) Il est marié à NN Helmichs.
Ils se sont mariés à l'église environ 1625.
Enfant(s):
(2) Il est marié à Maria Gossinck.
Ils se sont mariés apres 1629.
Burger van Delden, stamvader van het geslacht
grand-parents
parents
frères/soeurs
enfants
Hendrik Laurens van Heek | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) ± 1625 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
NN Helmichs | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) > 1629 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Maria Gossinck | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Les données affichées n'ont aucune source.