De aangifte is gedaan door zijn vader Iman Westerweel. Getuigen zijn Andries Huissoon, 45 jaar, slachtersknecht en Jacobus Vink,35 jaar, secretaris van Cats, beiden wonende te Colijnsplaat. De vader heeft de akte niet ondertekend, omdat hij niet kan schrijven.
Tijdstip: 06:00:00
De aangifte is gedaan door Christiaan Johan Georg Donk, 44 jaar, winkelier en Jan van der Linde, 41 jaar, gemeenteveldwachter, beiden wonende te Vreeland.
Tijdstip: 21:00:00
Il est marié à Elisabeth de Vries.
Ils se sont mariés le 7 mai 1879 à Amsterdam, il avait 29 ans.Source 5
Getuigen zijn Jacob van Dienst, tapper, 28 jaar; Josephus Heeskens, werkman, 26 jaar; Gijsbert Diederich Arendt, scheepstuiger, 44 jaar; Levie Brilleslijper, zonder beroep, 65 jaar; allen wonende te Amsterdam. De akte is door de bruid en haar moeder niet ondertekend, omdat zij niet kunnen schrijven.
Enfant(s):
Lieven Westerweel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
1879 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Elisabeth de Vries | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
https://familysearch.org/
BS Colijnsplaat, aktenummer 42
Overlijdensakte
BS Vreeland, aktenummer 12
BS Amsterdam, 8-30v, aktenummer 730