Tijdstip: 19:00
Tijdstip: 14:00
overleden in huis nummer 151
Elle est mariée à Durk van der Weide.
Ils se sont mariés le 8 mai 1836 à Ooststellingwerf, elle avait 23 ans.
het huwelijk vond 's middags om vier uur plaats. Permissie voor het huwelijk gekregen van de Heer Kommanderende Officier van de ... Afdeling Mobiele Br... Schutterij, blijkens acte, afgegeven te Leeuwarden den zevenden april 1836 en na vertoning van het certificaat numero 7021 op 8-4-1836 door de gouverneur afgegeven. Hieruit blijkt dat Durk aan zijn verplichtingen aan de Nationale Militie heeft voldaan.
Les témoins: Harmen Harmens Smits (52 jaar, schoenmaker), Hendrik Paulus van der Woude (58 jaar, schoenmaker), Jan Harmen Kraak (46 jaar, schoenmaker),
Enfant(s):
Gepke moest in 1851 voor de rechtbank verschijnen in verband met een mishandeling, maar werd vrijgesproken. Op 25 juni 1862 (ze was reeds weduwe) werd ze wel veroordeeld tot vier dagen gevangenis en betaling van de proceskosten wegens "lastering".
grand-parents
parents
frères/soeurs
enfants
Gepke Baas | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1836 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Durk van der Weide | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||