In Noord-Holland is er een inval van Engelse en Russusche troepen. De inval mislukt.In 1795 was de Bataafse Republiek opgericht en was de Franse overheersing een feit.
(1) Elle est mariée à Alle Thomas Dijkstra.
Ils se sont mariés le 4 juin 1820 à Menaldumadeel, elle avait 20 ans.
Ik heb een kopie van de huwelijksakte: Alle is boerenknecht en hij woont in Beetgum. Zijn moeder leeft nog, is zonder beroep en woont in Beetgum.Antje is zonder beroep en woont in Beetgum. Haar vader leeft nog en is guardenier te Beetgum. Haar moeder is overleden. De afkondigingen van het huwelijk waren zonder verhindering op de derde en vierde zondag van mei voor de hoofddeur van het Grietenijhuis. Telkens om 12 uur.
Getuigen: Meindert Tomas Dijkstra, 34, guardenier en broer van de bruidegom./ Gerben Johannes Gerritsma, 23, boerenknecht en een goede vriend./ Lieuwe Gerrits van der Plaats, 25, guardenier en Terk Gerrits van der Plaats, 27 en guardenier. De laatste twee zijn zwagers van de bruid.
(2) Elle est mariée à Wybe Jacobs Gosliga.
Ils se sont mariés le 31 mars 1841 à Menaldumadeel, elle avait 41 ans.
Ik heb een kopie van de huwelijksakte: Wybe is guardenier en woont in Beetgum. Zijn moeder leeft nog en is guardeniersche in Beetgum. Antje is guardeniersche en woont in Beetgum. Haar ouders zijn overleden. Zij is weduwe van Alle Tomas Dijkstra. De afkondigingen van het huwelijk waren op14 en 21 maart zonder verhindering
getuigen: Klaas Jacobs Gosliga, 37 en guardenier en Andries Jacobs Gosliga, 26 en guardenier. Allebei broers van de bruidegom./ Lieuwe Gerrits van der Plaats, 49, guardenier en zwager van de bruid./ Bauke Hoogterp,47 en klerk.
grand-parents
parents
frères/soeurs
enfants
Antje Jacobs Hemrica | ||||||||||||||||||
(1) 1820 | ||||||||||||||||||
Alle Thomas Dijkstra | ||||||||||||||||||
(2) 1841 | ||||||||||||||||||
Wybe Jacobs Gosliga | ||||||||||||||||||
Les données affichées n'ont aucune source.