Finding Russell family tree » Lucy Stone (± 1785-1850)

Persoonlijke gegevens Lucy Stone 

Bron 1Bronnen 2, 3, 4

Gezin van Lucy Stone

Zij is getrouwd met William Gannaway.

Zij zijn getrouwd op 15 oktober 1807 te Grayson County, Virginia.


Kind(eren):

  1. Rev John Gannaway  1811-1878 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lucy Stone?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lucy Stone

Lucy Stone
± 1785-1850

1807

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=103586697&pid=190
    / Ancestry.com
  2. Kentucky, Death Records, 1852-1965, Ancestry.com, Kentucky Department for Libraries and Archives; Frankfort, Kentucky / Ancestry.com
  3. 1850 United States Federal Census, Ancestry.com, Year: 1850; Census Place: District 2, Breckinridge, Kentucky; Roll: 193; Page: 73A / Ancestry.com
  4. U.S., Federal Census Mortality Schedules Index, 1850-1880, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 oktober 1807 lag rond de 13,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1807: Bron: Wikipedia
    • 12 januari » Leidse buskruitramp.
    • 25 juni » Het Franse keizerrijk van Napoleon Bonaparte sluit vrede met Pruisen en Rusland in de Vrede van Tilsit.
    • 17 december » Napoleon Bonaparte tekent het decreet van Milaan dat alle handel met het Verenigd Koninkrijk verbiedt.

Over de familienaam Stone

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stone.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stone.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stone (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Shonda Rourke, "Finding Russell family tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/finding-russell-family-tree/P190.php : benaderd 5 mei 2025), "Lucy Stone (± 1785-1850)".