Stamboom De Koning » Petrus van Woensel (± 1648-????)

Persoonlijke gegevens Petrus van Woensel 

  • Hij is geboren rond 1648 in Dongen.

Gezin van Petrus van Woensel

Hij is getrouwd met Maria Jan Leendert van Walraven.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Petrus van Woensel  1676-1707 
  2. Anna van Woensel  1680-????
  3. Maria van Woensel  1682-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus van Woensel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus van Woensel

Petrus van Woensel
± 1648-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Woensel


De publicatie Stamboom De Koning is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
S.H. de Koning, "Stamboom De Koning", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/familiestamboom-de-koning/I1072397297.php : benaderd 11 augustus 2025), "Petrus van Woensel (± 1648-????)".