Familie stamboom Buijs-Edel » Maria Anna Beekhuijsen (1888-????)

Persoonlijke gegevens Maria Anna Beekhuijsen 


Gezin van Maria Anna Beekhuijsen

Zij is getrouwd met Cornelis Laurentius Bruijs.

Zij zijn getrouwd op 9 februari 1910 te Rotterdam, Gemeente Rotterdam, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Maria Anna Beekhuijsen

RFN 29821
RESI
ADDR
CITY 's-Gravenhage
RFN 29822
DATE 20 JAN 1888
TIME 03.30
PLAC 's-Gravenhage, Provincie Zuid-Holland

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Anna Beekhuijsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Anna Beekhuijsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Anna Beekhuijsen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 januari 1888 lag rond de 1,9 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
      • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
      • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
      • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
      • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
      • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
    • De temperatuur op 9 februari 1910 lag tussen -0.4 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
      • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
      • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
      • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
      • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beekhuijsen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Astrid Buijs-Edel, "Familie stamboom Buijs-Edel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/familie-stamboom-buijs-edel/I16201.php : benaderd 10 augustus 2025), "Maria Anna Beekhuijsen (1888-????)".