Kwartierstaat van Evert Wallet » Jacobje Stevens (1681-????)

Persoonlijke gegevens Jacobje Stevens 

  • Zij is geboren geraamd rond rond 1681.

Gezin van Jacobje Stevens

Zij is getrouwd met Berent Berentse Pater.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 21 november 1707.


Kind(eren):

  1. Truijtje Barends  -< 1711
  2. Steven Beerts Pater  1709-< 1759 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobje Stevens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobje Stevens

Jacobje Stevens
1681-????

1707

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Stevens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stevens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stevens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stevens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Kwartierstaat van Evert Wallet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/evert-wallet-/I35427.php : benaderd 5 maart 2026), "Jacobje Stevens (1681-????)".