Parenteel van Evert Meilink » Willemtje Tijssen (1921-2011)

Persoonlijke gegevens Willemtje Tijssen 


Gezin van Willemtje Tijssen

Zij is getrouwd met Rik van den Brink.

Zij zijn getrouwd op 3 maart 1939 te Putten, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemtje Tijssen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willemtje Tijssen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willemtje Tijssen

Aart Tijssen
1863-1938

Willemtje Tijssen
1921-2011

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 januari 1921 lag tussen -4,9 °C en 3,8 °C en was gemiddeld -1,1 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
    • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
    • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
  • De temperatuur op 3 maart 1939 lag tussen 3,3 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Einde Spaanse Burgeroorlog, generaal Francisco Franco verovert Madrid.
    • 7 april » Italië valt Albanië binnen.
    • 19 april » Bij de Statenverkiezingen boekt de NSB opnieuw verlies.
    • 28 augustus » In Nederland wordt de algemene mobilisatie afgekondigd.
    • 6 september » Tweede Wereldoorlog: Zuid-Afrika verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 28 september » Duitsland en de Sovjet-Unie komen overeen Polen te verdelen.
  • De temperatuur op 10 januari 2011 lag tussen -2,5 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (81%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 4 april » In Haïti wint zanger Michel Martelly, ook bekend als Sweet Micky, de tweede ronde van de presidentsverkiezingen van voormalig first lady Mirlande Manigat.
    • 11 mei » In Spanje behaalt voetbalclub FC Barcelona de 21ste landstitel uit de clubhistorie.
    • 17 augustus » President Hugo Chávez van Venezuela gaat de goudindustrie in zijn land nationaliseren. Hij wil de gehele productie van het edelmetaal toevoegen aan de nationale reserves, zegt hij in een interview met de staatstelevisie van het Zuid-Amerikaanse land.
    • 23 oktober » De Nationale Overgangsraad roept officieel de bevrijding van Libië uit na de dood van Moammar al-Qadhafi.
    • 16 december » Rusland, Samoa, Montenegro en Vanuatu sluiten zich bij de Wereldhandelsorganisatie aan.
    • 21 december » Het Spaans voetbalelftal sluit voor het vierde jaar op rij af als de nummer 1 op de FIFA-wereldranglijst.
  • De temperatuur op 15 januari 2011 lag tussen 7,0 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » De Belgische tennisster Kim Clijsters wint voor de eerste maal de Australian Open. Zij verslaat de Chinese Li Na in drie sets: 3-6, 6-3, 6-3.
    • 7 april » In de Efteling wordt de attractie Raveleijn geopend.
    • 14 mei » In het Duitse Düsseldorf vindt de finale van het Eurovisiesongfestival plaats.
    • 29 mei » In Hengelo verbetert atleet Churandy Martina van Rotterdam Atletiek het bijna vier jaar oude Nederlands record op de 100 meter van Guus Hoogmoed (10,15 seconden) met een tijd van 10,10 seconden.
    • 21 oktober » Het televisieprogramma Voetbal International, uitgezonden door RTL 7, wint de Gouden Televizier-Ring. The voice of Holland en Wie is de Mol? grijpen verrassend naast de prijzen.
    • 23 oktober » Aardbeving in Turkije, nabij de stad Van, met een kracht van 7,2 op de schaal van Richter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tijssen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tijssen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tijssen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tijssen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Evert Meilink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/evert-meilink/I3532.php : benaderd 22 januari 2026), "Willemtje Tijssen (1921-2011)".