Peters stamboom » Berend Kasper Marten Peters (1917-1992)

Persoonlijke gegevens Berend Kasper Marten Peters 


Gezin van Berend Kasper Marten Peters

Hij is getrouwd met Maria Aleid Falke.

Zij zijn getrouwd op 20 september 1947 te Emmen, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berend Kasper Marten Peters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Berend Kasper Marten Peters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Berend Kasper Marten Peters

Berend Kasper Marten Peters
1917-1992

1947

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 december 1917 lag tussen 1,4 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 0,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
      • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
      • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
      • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
      • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
      • 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
    • De temperatuur op 20 september 1947 lag tussen 14,2 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » José Happart, Belgisch politicus
      • 15 april » Jackie Robinson maak zijn debuut voor het honkbalteam van de Los Angeles Dodgers, en doorbreekt daarmee de rassensegregatie in die sport.
      • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
      • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
      • 20 oktober » De Commissie voor on-Amerikaanse activiteiten (House Committee on Un-American Activities) begint met haar activiteiten.
      • 17 november » De transistor wordt uitgevonden door John Bardeen, Walter Brattain en William Shockley. Zij kregen hier in 1956 de Nobelprijs voor de Natuurkunde voor uitgereikt.
    • De temperatuur op 21 april 1992 lag tussen 2,4 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 25 april » De Duitser Olaf Ludwig wint de 27ste editie van de Amstel Gold Race.
      • 2 mei » Ondertekening te Porto van de overeenkomst betreffende de EER.
      • 26 juni » Het in allerijl opgetrommelde Denemarken, vervanger van het geboycotte Joegoslavië, wint in Stockholm het EK voetbal door Duitsland in de finale met 2-0 te verslaan.
      • 28 juni » De Franse president François Mitterrand bezoekt de belegerde stad Sarajevo.
      • 27 september » Kiezers in Togo stemmen in een referendum in met een nieuwe grondwet, die voorziet in een meerpartijenstelsel en dus een einde aan kwart eeuw van militaire dictatuur.
      • 31 december » Aan de rand van de Somalische hoofdstad Mogadishu breken gevechten uit tussen verschillende clans, samenvallend met het bezoek van de Amerikaanse president George Bush.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Peters

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peters.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peters.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peters (onder)zoekt.

    De publicatie Peters stamboom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Eric Peters, "Peters stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/eric-peters-stamboom/R892.php : benaderd 3 januari 2026), "Berend Kasper Marten Peters (1917-1992)".