Stamboom Ekermans » Joanna Boonen (1893-1934)

Persoonlijke gegevens Joanna Boonen 

Bron 1

Gezin van Joanna Boonen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Boonen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joanna Boonen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Boonen

Joanna Boonen
1893-1934


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Freijzer-Kesbeke Web Site, Paul Germain Petrus Freijzer, Joanna Boonen, 1 oktober 2016
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: Freijzer-Kesbeke Web Site

    Familiestamboom: 146772921-3

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juni 1893 lag rond de 21,6 °C. Er was 3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
    • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
  • De temperatuur op 5 maart 1934 lag tussen 1,9 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
    • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
    • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
    • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
    • 19 september » Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boonen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boonen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boonen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boonen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Ekermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gemma Ekermans, "Stamboom Ekermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ekermans-stamboom/I502843.php : benaderd 17 januari 2026), "Joanna Boonen (1893-1934)".