Eijssens-Vickers Tree » Gerardus Wilhelmus Eijssens (1911-1983)

Persoonlijke gegevens Gerardus Wilhelmus Eijssens 


Gezin van Gerardus Wilhelmus Eijssens

Hij is getrouwd met Geertrui Hendrica van Dok.

Zij zijn getrouwd op 3 april 1935 te Amsterdam, Netherlands, hij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Wilhelmus Eijssens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Wilhelmus Eijssens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Wilhelmus Eijssens

Gerardus Wilhelmus Eijssens
1911-1983

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 september 1911 lag tussen 7,5 °C en 24,9 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
      • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
      • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
      • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
      • 26 oktober » De arts Sun Yat-sen wordt uitgeroepen tot president van de Chinese republiek.
      • 1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.
    • De temperatuur op 3 april 1935 lag tussen -0.4 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
      • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
      • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
      • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
      • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
      • 25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
    • De temperatuur op 11 september 1983 lag tussen 8,9 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 17,5 mm neerslag gedurende 11,4 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Door een fusie wordt de toenmalige gemeente Antwerpen fors uitgebreid met zeven randgemeenten (Berchem, Borgerhout, Deurne, Ekeren, Hoboken, Merksem en Wilrijk). De voormalige (rand)gemeenten zijn nu districten binnen de gemeente Antwerpen.
      • 9 januari » Griekenland devalueert de drachme met 15,5 procent ten opzichte van de Amerikaanse dollar.
      • 23 januari » The A-Team wordt voor het eerst uitgezonden.
      • 15 april » Tokyo Disneyland, het eerste attractiepark binnen het Tokyo Disney Resort, wordt officieel geopend.
      • 30 mei » Na een reeks bomaanslagen in en rond de hoofdstad Lima wordt de noodtoestand in geheel Peru afgekondigd.
      • 6 oktober » De later met een Gouden Kalf bekroonde film De illusionist van regisseur Jos Stelling gaat in première.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Eijssens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eijssens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eijssens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eijssens (onder)zoekt.

    De publicatie Eijssens-Vickers Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Keith Vickers, "Eijssens-Vickers Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/eijssens-vickers-tree/I318.php : benaderd 10 mei 2025), "Gerardus Wilhelmus Eijssens (1911-1983)".