Edgecomb Family Tree » 24John Edgecomb (1765-1843)

Persoonlijke gegevens 24John Edgecomb 

  • De naam is van het type 'naam gegeven bij of rond de geboorte'
  • Hij is geboren op 19 mei 1765 in Saco,York, ME.

    Waarschuwing Let op: Was ouder dan 65 jaar (115) toen kind (61Joel Edgecomb) werd geboren (30 juli 1880).

  • Hij is overleden op 22 juni 1843 in Bath, Sagadahoc, ME, hij was toen 78 jaar oud.

    Fout Let op: Was 9 maanden voor de geboorte (30 juli 1880) van kind (61Joel Edgecomb) al overleden (22 juni 1843).

  • Een kind van 13James Edgecomb en Reliance Thompson
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 maart 2020.

Gezin van 24John Edgecomb

Hij is getrouwd met Mary Ham.

Zij zijn getrouwd

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. James Edgecomb  1788-????
  2. 60John Edgecomb  1790-????
  3. Reliance Edgecomb  1794-????
  4. Benjamin Edgecomb  1796-1876
  5. Martha Edgecomb  1798-????
  6. 61Joel Edgecomb  1880-????
  7. 62Isaac Edgecomb  1803-????
  8. 63 Edgecomb  1806-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot 24John Edgecomb?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk 24John Edgecomb

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van 24John Edgecomb

24John Edgecomb
1765-1843


Mary Ham
1766-1847

63 Edgecomb
1806-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 juni 1843 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het westen. Typering van het weer: betrokken dampig. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1843: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Leo Dehon, Frans priester, stichter van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus († 1925)
      • 25 maart » De Thames Tunnel in Londen wordt geopend, 's werelds eerste tunnel onder water.
      • 28 juni » Huwelijk van kroonprins Frederik Willem van Mecklenburg-Strelitz en prinses Augusta van Cambridge in Buckingham Palace in Londen.
      • 19 juli » Tewaterlating van het eerste, volledig metalen, stoomschip: de SS Great Britain.
      • 19 december » De eerste publicatie van A Christmas Carol van Charles Dickens.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Edgecomb

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Edgecomb.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Edgecomb.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Edgecomb (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Heather Edgecomb, "Edgecomb Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/edgecomb-family-tree/I101.php : benaderd 10 mei 2025), "24John Edgecomb (1765-1843)".