De temperatuur op 5 oktober 1925 lag tussen 2,5 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
25 juli » Opening van het Estadio Heliodoro Rodríguez López in Santa Cruz de Tenerife, Spanje.
1 november » Oprichting van de VARA.
Trouwdag 7 juni 1952
De temperatuur op 7 juni 1952 lag tussen 6,2 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 9,6 uur zonneschijn (58%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
21 maart » Op de Waalsdorpervlakte wordt het doodvonnis van twee oorlogsmisdadigers, de Nederlander Andries Pieters en de Duitser Artur Albrecht, door een executiepeloton voltrokken.
7 mei » Eerste concept van een chip voor gebruik in computers, van Geoffrey Dummer.
27 mei » Verdrag tot oprichting van de Europese Defensiegemeenschap (EDG).
1 juni » Een supportersbus van La Gantoise crashte ter hoogte van Grevelingen. Hierbij kwamen 35 mensen om het leven.
7 oktober » De streepjescode ofwel barcode werd officieel gepatenteerd.
20 oktober » De Britten roepen in Kenia noodtoestand uit. De Mau Mau-opstand begint.
Dag van overlijden 7 januari 1956
De temperatuur op 7 januari 1956 lag tussen 0,4 °C en 2,2 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hendrik Dreyer, "Dreyer-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dreyer-tree/I8469.php : benaderd 29 september 2026), "Gysbertus Jacobus Dreyer g3h1 (1925-1956)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.