De temperatuur op 23 maart 1946 lag tussen 4,6 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
19 januari » Eerste uitzending van RON (Regionale Omroep Noord), de voorloper van RONO.
19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
16 mei » Demonstratie van de eerste magnetische bandrecorder door Jack Mullin.
28 juni » De Grondwetgevende Vergadering van Italië kiest Enrico De Nicola tot voorlopig staatshoofd.
Dag van overlijden 28 juni 1999
De temperatuur op 28 juni 1999 lag tussen 11,0 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (47%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
8 februari » Het Sloveens voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit zijn geschiedenis door Oman met 7-0 te verslaan in een oefenduel.
18 maart » Kosovaarse leiders ondertekenen in Rambouillet een akkoord dat de autonomie van de provincie Kosovo herstelt, en de terugtrekking van de Servische troepen en de ontwapening van het KLA/UCK gebiedt.
8 mei » Souleymane Oulare van Racing Genk wint de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
19 juli » Op deze dag wordt volgens de Verenigde Naties de zes miljardste mens geboren.
20 juli » Na 38 jaar op de bodem van de Atlantische Oceaan te hebben gelegen, wordt de ruimtecapsule van de Mercury MR-4 (Liberty Bell) geborgen door een team onder leiding van Curt Newport.
14 oktober » De Stichting Dutch History wordt opgericht, tussen de gemeente Den Haag en de Efteling, voor de bouw van een toeristische attractie. Het project, in de vorm van een darkride, gaat uiteindelijk niet door.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hendrik Dreyer, "Dreyer-boom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dreyer-tree/I16891.php : benaderd 30 december 2025), "Esias Ernest Lennin Dreyer (1946-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.