Downs Tree » Paul Peter Pauler (1915-1978)

Persoonlijke gegevens Paul Peter Pauler

Bron 1
  • Hij/zij is geboren op 14 juli 1915 in Lavaca County, Texas, United States of America.Bron 1
  • Hij/zij is overleden op 18 januari 1978 in Schulenburg, Fayette County, Texas, United States of America, in de leeftijd van 62 jaar.Bron 1
  • Hij/zij is begraven in Saint John, Fayette County, Texas, United States of America.Bron 1
  • Een kind van Frank Pauler en Mary Billeck

Gezin van Paul Peter Pauler

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Paul Peter Pauler?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Paul Peter Pauler

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Paul Peter Pauler

Frank Pauler
1876-1918
Mary Billeck
1877-1952

Paul Peter Pauler
1915-1978


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. U.S., Find a Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 juli 1915 lag tussen 11,8 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 6,9 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
      • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
      • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
      • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    • De temperatuur op 18 januari 1978 lag tussen -2,8 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,6 uur zonneschijn (19%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 2 maart » De Tsjech Vladimir Remek is de eerste niet-Russische en niet-Amerikaanse ruimtevaarder.
      • 22 april » Het One Love Peace Concert in Kingston (Jamaica).
      • 9 mei » De Nederlandse voetbalclub PSV wint de UEFA Cup. In Eindhoven wordt de Franse club SC Bastia met 3-0 verslagen (uitwedstrijd 0-0).
      • 11 juli » Ongeluk met een tankwagen met propaangas bij camping Los Alfaques in Spanje. Bij de ontploffing komen 216 mensen om het leven, onder wie 10 Nederlanders en 36 Belgen.
      • 16 september » In Iran verwoest een beving tussen 7,5 en 7,9 de stad Tabas. Ruim 15.000 mensen komen om.
      • 6 november » De voorzitter van de Christelijke Sociale Unie (CSU), de 63-jarige Franz Josef Strauss, wordt met grote meerderheid door de nieuwe Beierse Landdag tot premier gekozen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1959 » Henri Koot (75), Nederlands deskundige op het gebied van cryptografie en cryptologie
    • 1965 » Wilhelm Lamszus (83), Duits leraar en schrijver
    • 1985 » Jos Moerenhout (75), Belgisch componist en dirigent
    • 1986 » Etienne Caron (±64), Nederlands kunstschilder
    • 1993 » Niberco (67), Nederlands goochelaar
    • 1995 » Felix De Boeck (97), Vlaams schilder en landbouwer

    Over de familienaam Pauler

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pauler.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pauler.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pauler (onder)zoekt.

    De publicatie Downs Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312393555039.php : benaderd 6 december 2025), "Paul Peter Pauler (1915-1978)".