Downs Tree » Thomas A Imper (1917-2000)

Persoonlijke gegevens Thomas A Imper 

Bronnen 1, 2, 3Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Thomas A Imper

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Thomas A Imper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Thomas A Imper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Thomas A Imper

Joseph Imper
1865-????
Rosa Imper
1872-????
Bertha Tucker
± 1888-????

Thomas A Imper
1917-2000


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. U.S., Social Security Applications and Claims Index, 1936-2007, Ancestry.com / Ancestry.com
    2. 1930 United States Federal Census, Ancestry.com / Ancestry.com
    3. 1920 United States Federal Census, Ancestry.com / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 juli 1917 lag tussen 9,1 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
      • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
      • 13 mei » Bisschopswijding van Eugenio Pacelli, nuntius in Beieren, te Rome door Paus Benedictus XV.
      • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
      • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
      • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.
    • De temperatuur op 14 juni 2000 lag tussen 15,1 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (13%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Zonenummers worden verplicht in België bij elk telefoongesprek in het binnenland.
      • 22 april » Erik Zabel wint de 35ste editie van de Amstel Gold Race.
      • 22 april » Six Flags Holland opent zijn deuren met vier nieuwe achtbanen.
      • 1 juli » Ingebruikname van de Sontbrug, vaste verbinding tussen Denemarken en Zweden.
      • 25 juli » Een vliegtuigongeluk in een voorstad van Parijs met een Concorde kost 113 mensenlevens. De ramp leidde uiteindelijk tot de beëindiging van het Concorde-programma in 2003.
      • 15 december » De Vlaamse regering keurt het Masterplan Antwerpen goed. In die beslissing verklaart de Vlaamse regering zich akkoord om tol te heffen op de Oosterweelverbinding voor de financiering van het Masterplan. Voor een vlotte en efficiënte realisatie van het plan wordt ook beslist om de Beheersmaatschappij Antwerpen Mobiel (BAM), een naamloze vennootschap van publiek recht, op te richten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1911 » Emil Andres, Amerikaans autocoureur († 1999)
    • 1914 » Peter Kellenbach, Nederlands pianist en componist († 2007)
    • 1916 » Gino Bianco, Braziliaans autocoureur († 1984)
    • 1918 » Pim Lier, Nederlands politicus († 2015)
    • 1920 » Cor Kint, Nederlands zwemster († 2002)
    • 1923 » Bob Dole, Amerikaans politicus

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Imper

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Imper.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Imper.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Imper (onder)zoekt.

    De publicatie Downs Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312393018361.php : benaderd 2 mei 2025), "Thomas A Imper (1917-2000)".