De temperatuur op 13 maart 1894 lag rond de 7,8 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
Dag van overlijden 13 juni 1974
De temperatuur op 13 juni 1974 lag tussen 7,5 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 10,5 uur zonneschijn (63%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
24 januari » Opening van de tiende editie van de Gemenebestspelen, die ditmaal werden gehouden in Christchurch met de deelname van 1276 atleten afkomstig uit 38 landen.
12 februari » Aleksandr Solzjenitsyn wordt door de Sovjet-Unie zijn staatsburgerschap ontnomen en uitgewezen.
9 maart » De Russische Marssonde Mars 7 bereikt Mars.
13 april » Gerrie Knetemann wint de negende editie van de Amstel Gold Race.
16 mei » Helmut Schmidt wordt gekozen tot bondskanselier van West-Duitsland.
23 juni » Het Nederlands voetbalelftal zet Bulgarije met 4-1 opzij in de derde groepswedstrijd bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Johan Neeskens benut twee strafschoppen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: James Downs, "Downs Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/downs-tree/I312392305796.php : benaderd 24 september 2026), "Theodore Ford "Theo" (Theodore Ford "Theo") Holmes (1894-1974)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.