De temperatuur op 10 maart 1922 lag tussen 0.7 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
Dag van overlijden 2 november 2003
De temperatuur op 2 november 2003 lag tussen 5,9 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 0.5 uur zonneschijn (5%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
11 maart » De eerste achttien rechters van het Internationaal Strafhof in Den Haag worden beëdigd.
12 maart » De AEX-index bereikt met 218,44 punten het laagste punt sinds de hoogtijdagen van 2000.
20 maart » Begin van de Irakoorlog.
15 september » Hestrie Cloete (Zuid-Afrika) en Hicham El Guerrouj (Marokko) worden in Monaco door de IAAF uitgeroepen tot de beste atleten van 2003.
21 september » De ruimtesonde Galileo crasht om 21.49 uur Nederlandse tijd in de dampkring van Jupiter.
26 september » Het Japanse eiland Hokkaido wordt getroffen door twee zware aardbevingen.
Dag van begraven 6 november 2003
De temperatuur op 6 november 2003 lag tussen 2,9 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
25 maart » In de Golfoorlog wordt de stad Umm Qasr door de Britten ingenomen.
1 april » President Pierre Buyoya van Burundi, een Tutsi, wordt opgevolgd door de Hutu Domitien Ndayizeye (Frodebu).
24 mei » Carlos Menem trekt zich terug uit de Argentijnse presidentsverkiezingen, waardoor Néstor Kirchner de enig overgebleven kandidaat is.
26 juni » Voetballer Marc-Vivien Foé komt om het leven tijdens een wedstrijd van Kameroen.
15 oktober » China lanceert de Shenzhou 5 met aan boord Yang Liwei, de eerste "taikonaut" (Chinese ruimtevaarder). Hiermee werd China het derde land in de geschiedenis dat met eigen middelen een mens in de ruimte heeft gebracht.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Donald Simmons Jr., "Stamboom Donald AC Simmons Jr.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/donald-a-c-simmons-jr-family-tree/I132394280801.php : benaderd 12 mei 2025), "Edmund George North Jr. (1922-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.