De temperatuur op 20 november 1911 lag tussen 2,9 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 6,6 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
Dag van overlijden 15 september 1990
De temperatuur op 15 september 1990 lag tussen 6,2 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (11%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
31 mei » In Turijn wordt het Stadio delle Alpi officieel geopend.
3 juli » Ontmoeting tussen Nelson Mandela en Margaret Thatcher.
7 juli » "De Drie Tenoren" (Luciano Pavarotti, Plácido Domingo en José Carreras) geven in de ruïnes van de Thermen van Caracalla een concert dat via de televisie door zo'n 800 miljoen mensen gevolgd wordt.
8 juli » De mannenfinale op Wimbledon wordt gewonnen door de Zweed Stefan Edberg. Hij verslaat de Duitser Boris Becker in vijf sets: 6-2, 6-2, 3-6, 3-6, 6-4.
6 augustus » De Verenigde Naties kondigt sancties tegen Irak af na de inval in Koeweit. Met dertien stemmen voor en twee onthoudingen (van Cuba en Jemen) beslist de Veiligheidsraad om economische maatregelen te nemen.
1 september » De Vlaamse politieke partij Volksunie neemt een tweede naam aan: "Vlaamse Vrije Democraten".
Dag van crematie 20 september 1990
De temperatuur op 20 september 1990 lag tussen 10,2 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
19 januari » De eerste editie van AutoWeek ligt in de winkels.
2 maart » In de Roemeense stad Timișoara verschijnen 22 leden van de Securitate voor een militaire rechtbank.
30 mei » President Franjo Tudjman zegt het parlement van Kroatië dat Joegoslavië moet worden omgevormd in een losse federatie van soevereine staten. Hij dreigt met afscheiding als die wens niet wordt ingewilligd.
29 juli » Alberto Fujimori, de nieuwe president van Peru, zet twee hoge militairen uit hun functie en kondigt aan dat de banken twee dagen gesloten moeten blijven in verband met aan te kondigen maatregelen ter sanering van de economie.
27 september » Voor de eerste keer sinds 14 februari 1989 verschijnt de Britse schrijver Salman Rushdie, bekend van De Duivelsverzen, op de televisie.
4 november » De stad Dinant viert het honderdvijftigjarig bestaan van de saxofoon met een concert waaraan duizenden saxofoonspelers uit heel Europa deelnemen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan Middelkoop, "Dirck Middelkoop Parenteel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dirck-middelkoop-parenteel/I9668.php : benaderd 17 februari 2026), "Hermanus "Herman" Munnik (1911-1990)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.