Dirck Middelkoop Parenteel » Gerdina "Gerdien" Middelkoop (1898-????)

Persoonlijke gegevens Gerdina "Gerdien" Middelkoop 

  • Roepnaam is Gerdien.
  • Zij is geboren op 21 augustus 1898 in Leiden.Bron 1
    BS Leiden1898 1123
  • Woonachtig:
    • vanaf 28 december 1897: Haarlemmerweg 34, Leiden.Bron 1
      huisnr. gewijzigd in 43; Bevolkingsregister Leiden, nr. 1340 (Periode 1890 - 1923) folio 374374
    • van 25 september 1901 tot 12 april 1904: Groenoordstraat 11, Leiden.Bron 1
      vertrekplaats Beverwijk; Bevolkingsregister Leiden, nr. 1352 (Periode 1890 - 1923) folio 154154
    • in het jaar 1940: Wormer.Bron 2
      IJmuider Courant, 16/11/1940; p. 4/8; tevens: registratie in bevolkingsregister; bron www.waterlandsarchief.nl
  • Een kind van Jan Middelkoop en Roelofke Blom
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 juli 2012.

Gezin van Gerdina "Gerdien" Middelkoop

Zij is getrouwd met Jan Dirk Willem Krijns.

Zij zijn getrouwd op 15 september 1921 te Beverwijk, zij was toen 23 jaar oud.Bron 3

akte 54, Kennemerland Beverwijk192154

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerdina "Gerdien" Middelkoop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerdina "Gerdien" Middelkoop

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerdina Middelkoop

Albert Blom
< 1852-????
Roelofke Blom
± 1872-1940

Gerdina Middelkoop
1898-????

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. genlias

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 augustus 1898 lag rond de 16,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 99%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
      • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
      • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
      • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
      • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
      • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 15 september 1921 lag tussen 9,0 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
      • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
      • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
      • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Middelkoop


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Middelkoop, "Dirck Middelkoop Parenteel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dirck-middelkoop-parenteel/I7813.php : benaderd 22 februari 2026), "Gerdina "Gerdien" Middelkoop (1898-????)".