Dirck Middelkoop Parenteel » Rijkje Middelkoop (< 1735-????)

Persoonlijke gegevens Rijkje Middelkoop 


Gezin van Rijkje Middelkoop


Notities over Rijkje Middelkoop

is dit de Rijkje van voor 1722?
of is het de Rijkje van Pieter Hollaar. Deze Rijkje komt ook uit Schoonrewoerd, net als Teuntje, de moeder van Rijkje Sepers.
scan: NL-LdnRAL_AR_124.1.13_1_071

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rijkje Middelkoop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Middelkoop


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Middelkoop, "Dirck Middelkoop Parenteel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dirck-middelkoop-parenteel/I48962.php : benaderd 13 februari 2026), "Rijkje Middelkoop (< 1735-????)".