Dirck Middelkoop Parenteel » Joannes Middelkoop (1883-????)

Persoonlijke gegevens Joannes Middelkoop 


Gezin van Joannes Middelkoop

Hij is getrouwd met Maria Wolven.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1909 te Amsterdam, hij was toen 25 jaar oud.Bron 6

Aktenummer: reg.4B;fol.36

Notities over Joannes Middelkoop

bron scan: MyHeritage; Verenigde Staten Eerste Wereldoorlog oproep registratie (Dienstplicht), 1917-1918 - Joannis Middelkoop; Staat: New YorkProvincie: New York City

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Middelkoop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Middelkoop

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Middelkoop

Joannes Middelkoop
1883-????

1909

Maria Wolven
± 1885-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. militieregisters.nl
    2. archief Schiedam
    3. huw.akte broer Marie
    4. (Niet openbaar)
    5. krantenadvertentie
    6. genlias

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 augustus 1883 lag rond de 20,0 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
      • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
      • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
      • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
      • 15 oktober » Inhuldiging van het Brusselse Justitiepaleis.
      • 18 november » Amerikaanse en Canadese spoorwegen stellen vier standaard tijdzones in voor het hele continent, waarmee een eind komt aan de verwarring door het gebruik van duizenden lokale tijdrekeningen.
    • De temperatuur op 6 mei 1909 lag tussen 6,9 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
      • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
      • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
      • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
      • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
      • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Middelkoop


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Middelkoop, "Dirck Middelkoop Parenteel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dirck-middelkoop-parenteel/I38152.php : benaderd 12 februari 2026), "Joannes Middelkoop (1883-????)".