Stamboom Dijkstra » Fransje Jacobsen van de Haar (????-1801)

Persoonlijke gegevens Fransje Jacobsen van de Haar 

  • Zij is overleden in het jaar 1801.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 februari 2021.

Gezin van Fransje Jacobsen van de Haar

Zij is getrouwd met Jan Morre(N) Bos, Bosch.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1764.


Kind(eren):

  1. Gijsbert Jansen Bos  < 1768-1832 

Voorouders (en nakomelingen) van Fransje Jacobsen van de Haar

Fransje Jacobsen van de Haar
????-1801

1764

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Haar


De publicatie Stamboom Dijkstra is opgesteld door wijlen Jelke Dijkstra (zoals aangegeven in de digitale, genealogische nalatenschap blijft deze publicatie online, contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
wijlen Jelke Dijkstra, "Stamboom Dijkstra", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dijkstra-stamboom/I3203.php : benaderd 29 december 2025), "Fransje Jacobsen van de Haar (????-1801)".