Stamboom Dekkers » August Johannes Gerardus Stiene (1913-1981)

Persoonlijke gegevens August Johannes Gerardus Stiene 

Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van August Johannes Gerardus Stiene

Hij had een relatie met Living Backus.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. Stiene  -1939

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot August Johannes Gerardus Stiene?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk August Johannes Gerardus Stiene

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van August Johannes Gerardus Stiene


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. (Niet openbaar)
    4. Netherlands, Death Index, 1795-1969, Ancestry.com / Ancestry.com

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 maart 1913 lag tussen 5,8 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
      • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
      • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
      • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.
    • De temperatuur op 19 november 1981 lag tussen 2,6 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 7,4 uur zonneschijn (86%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
      • 12 januari » Jan Zwartkruis neemt ontslag als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal.
      • 16 januari » In Karachi wint de Nederlandse hockeyploeg voor de eerste keer in de geschiedenis het toernooi om de Champions Trophy.
      • 29 juli » Prins Charles treedt in het huwelijk met Diana Spencer.
      • 22 september » President François Mitterrand van Frankrijk opent de eerste lijn van de 'train à grande vitesse' (TGV): Parijs-Lyon.
      • 3 oktober » De hongerstaking van IRA-gevangenen in de Maze-gevangenis in Belfast eindigt na zeven maanden en tien doden.
      • 29 november » Dammer Harm Wiersma wint de beslissende wedstrijd in de strijd om de wereldtitel van de Rus Anatoli Gantwarg.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1967 » Arsenio Laurel (35), Filipijns autocoureur
    • 1973 » Mike Salay (64), Amerikaans autocoureur
    • 1975 » Gerrit Bolhuis (69), Nederlands beeldhouwer
    • 1980 » Jan Broeksz (74), Nederlands journalist, omroeppionier en -voorzitter (VARA), politicus en radiopresentator
    • 1986 » Wim Roosen (68), Nederlands voetballer, atleet en sportbestuurder
    • 1993 » Norman Tindale (93), Australisch antropoloog en etnograaf

    Over de familienaam Stiene

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stiene.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stiene.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stiene (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dekkers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P.A. Dekkers, "Stamboom Dekkers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dekkers-stamboom/I656.php : benaderd 24 december 2025), "August Johannes Gerardus Stiene (1913-1981)".