Stamboom Dekkers » Petrus Jacobus Swinkels (1886-????)

Persoonlijke gegevens Petrus Jacobus Swinkels 


Gezin van Petrus Jacobus Swinkels

Hij is getrouwd met Johanna Maria Baaijens.

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1917 te Stratum, Eindhoven, Noord-Brabant, Netherlands, hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Jacobus Swinkels?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Jacobus Swinkels

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Jacobus Swinkels

Petrus Jacobus Swinkels
1886-????

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 oktober 1886 lag rond de 13,8 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
      • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
      • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
      • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • De temperatuur op 21 juli 1917 lag tussen 9,0 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
      • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
      • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
      • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.
      • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
      • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Swinkels

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Swinkels.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Swinkels.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Swinkels (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Dekkers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P.A. Dekkers, "Stamboom Dekkers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/dekkers-stamboom/I4682.php : benaderd 3 februari 2026), "Petrus Jacobus Swinkels (1886-????)".