Anna Johannis van de Poll war Zeuge davon.
08.05.1698 Baptizat. ... [naam kind niet ingevuld] fili Aegidij Johannis et Antoniae. Susceptrix Anna Johannis.
Sie ist verheiratet mit Willem Gijsbertsz van Eeuwijk.
Sie haben geheiratet am 23. Februar 1721 in Driel.Quelle 3
23.02.1721 Legitimus contraxerunt matrimonium Wilhelmus Gisberti, Catharina van de Pol. Testes Johannes Sars et Margareta Verharen.
Driel DTB-0704: Eodem die [23.02.1721], Gijsbert van Ewijk, j.m. en Katrijna van der Pol, j.d. van Driil. Getroud alhier.
Kind(er):
- mogelijk zou zij ook de NN-dochter uit 1691 kunnen zijn, maar qua leeftijd past deze NN beter..!
- er is ook een Catharina van de Poll, die op 18-9-1729 getrouwd is met Adriaan van Lier..? (kinderen gedoopt in 1730/1/3/6)
>> vreemd is wel dat dit paar optreedt als doopgetuige op 30-3-1732 bij een kind Walterus van Gerard van Helmont en Christina vd Poll, die zéker een zuster is van 'onze' Catherina...?! (waarschijnlijk zijn ze volle nichten en kenden zij elkaar goed..!)
Großeltern
Eltern
Geschwister
Kinder
Catharina Dilis Janse van der Poll | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1721 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Willem Gijsbertsz van Eeuwijk | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||