Stamboom De Wolf » Willem Cornelis van der Wilk (-1954)

Persoonlijke gegevens Willem Cornelis van der Wilk 


Gezin van Willem Cornelis van der Wilk

Hij is getrouwd met Jannetje Questroo.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1916 te Leiden.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Cornelis van der Wilk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Cornelis van der Wilk


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 mei 1916 lag tussen 3,2 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 12,8 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
      • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
      • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
      • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
      • 15 december » Einde van de Slag om Verdun.
    • De temperatuur op 1 januari 1954 lag tussen -2,4 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (37%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Cypriotische sportclub Apollon Limasol.
      • 4 maart » Peter Bent Brigham Hospital in Boston geeft aan de eerste succesvolle niertransplantatie te hebben gedaan.
      • 7 mei » Einde van de Slag bij Điện Biên Phủ.
      • 15 juni » De UEFA (Union des Associations Européennes de Football) wordt opgericht in Bazel.
      • 27 juni » Operatie PBSUCCESS: Het leger, gesteund door de CIA, werpt de democratisch gekozen regering van Jacobo Arbenz Guzmán van Guatemala omver.
      • 7 oktober » Encycliek Ad Sinarum Gentem van Paus Pius XII aan het Chinese volk over de supranationaliteit van de Kerk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wilk

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wilk.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wilk.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wilk (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Wolf is opgesteld door R.J. de Wold.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.J. de Wold, "Stamboom De Wolf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-wolf-stamboom/I072.php : benaderd 15 maart 2026), "Willem Cornelis van der Wilk (-1954)".