Stamboom De Wolf » Adriaan de Wolf (1910-1978)

Persoonlijke gegevens Adriaan de Wolf 


Gezin van Adriaan de Wolf

Hij had een relatie met Grietje Johanna Blijleven.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan de Wolf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan de Wolf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan de Wolf


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 september 1910 lag tussen 9,1 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
      • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
      • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
      • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
      • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
      • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    • De temperatuur op 21 april 1978 lag tussen 4,8 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (40%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 15 januari » In Ecuador wordt een nieuwe grondwet aangenomen waarin het kiesrecht voor iedereen is vastgelegd.
      • 14 maart » Pieter van den Hoogenband, Nederlands zwemmer en olympisch kampioen (2000 en 2004)
      • 27 april » Manneken Pis wordt teruggevonden, nadat die een dag eerder gestolen was.
      • 8 september » Het leger richt in Teheran en elf andere steden in Iran een bloedbad aan als honderdduizenden betogers tegen het verbod in de straat opgaan.
      • 25 september » PSA-vlucht 182: Een Boeing 727 van PSA botst op een klein privévliegtuigje en stort neer in San Diego. 144 mensen komen om.
      • 18 november » In Jonestown, Guyana komen 913 volgelingen van sekteleider Jim Jones om door zelfmoord of moord.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1907 » Gene Autrey, Amerikaans countryzanger en acteur († 1998)
    • 1908 » Eddie Tolan, Amerikaans atleet († 1967)
    • 1910 » Virginia Bruce, Amerikaans actrice en zangeres († 1982)
    • 1911 » Charles Court, 21 premier van West-Australië († 2007)
    • 1912 » Michelangelo Antonioni, Italiaans filmregisseur, schrijver en kunstschilder († 2007)
    • 1913 » Carel Beke, Nederlands kinderboekenschrijver († 2007)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Wolf

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Wolf.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Wolf.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Wolf (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom De Wolf is opgesteld door R.J. de Wold.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.J. de Wold, "Stamboom De Wolf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-wolf-stamboom/I046.php : benaderd 31 december 2025), "Adriaan de Wolf (1910-1978)".