De Wit Hombeek » Philomena Bijtrap (1890-????)

Persoonlijke gegevens Philomena Bijtrap 

  • Zij is geboren in het jaar 1890 in Zemst.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 oktober 2020.

Gezin van Philomena Bijtrap

Zij is getrouwd met Crispinus Franciscus De Leebeeck.

Zij zijn getrouwd op 8 juni 1910 te Zemst, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jozef De Leebeeck  1912-1998 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Philomena Bijtrap?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Philomena Bijtrap

Philomena Bijtrap
1890-????

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. huwelijksakte nr 6 1910

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 juni 1910 lag tussen 15,4 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 19,4 °C. Er was 3,5 mm neerslag. Er was 8,5 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.

Over de familienaam Bijtrap

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bijtrap.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bijtrap.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bijtrap (onder)zoekt.

De publicatie De Wit Hombeek is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans De Wit, "De Wit Hombeek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-wit-hombeek/I668.php : benaderd 5 maart 2026), "Philomena Bijtrap (1890-????)".