Stamboom De Vos » Maria Johanna Smeehuijzen (1867-????)

Persoonlijke gegevens Maria Johanna Smeehuijzen 

  • Zij is geboren op 27 juni 1867 in Rotterdam.
    Kind Maria Johanna Smeehuijzen
    Vader Jacobus Smeehuijzen
    Moeder Johanna van der Most

    Plaats Rotterdam
    Geboortedatum 27-06-1867

    Opmerkingen akte nr. 2257
  • Een kind van Jacobus Smeehuijzen en Johanna van der Most
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 februari 2009.

Gezin van Maria Johanna Smeehuijzen

Zij is getrouwd met Franciscus Adrianus Rila.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1898 te Rotterdam, zij was toen 30 jaar oud.Bron 1

Bruidegom Franciscus Adrianus Rila , Rotterdam , 24
Vader Franciscus Gerardus Antonius Rila
Moeder Hendrika van Waardenburg
Bruid Maria Johanna Smeehuijzen , Rotterdam , 23
Vader Jacobus Smeehuijzen
Moeder Johanna van der Most

Plaats Rotterdam
Huwelijksdatum 25-05-1898

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Johanna Smeehuijzen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Johanna Smeehuijzen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Johanna Smeehuijzen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksakte f20/850 1898

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 juni 1867 lag rond de 21,5 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Het eerste schip vaart door het Suezkanaal.
      • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
      • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
      • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
      • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
      • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
    • De temperatuur op 25 mei 1898 lag rond de 13,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
      • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
      • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
      • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
      • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
      • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Smeehuijzen


    De publicatie Stamboom De Vos is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul de Vos, "Stamboom De Vos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-vos-stamboom/I313.php : benaderd 9 januari 2026), "Maria Johanna Smeehuijzen (1867-????)".