Stamboom Holmes » Francis (Frank) Duddy (1919-1983)

Persoonlijke gegevens Francis (Frank) Duddy 


Gezin van Francis (Frank) Duddy

Hij is getrouwd met Margaret Carmenia (Peggy) Howe.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1941 te Vancouver, British Columbia, Canada, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Patrick H. Duddy  1942-2013
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francis (Frank) Duddy?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Francis (Frank) Duddy

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Francis (Frank) Duddy

Hugh Duddy
1843-1919
Martha Browne
1840-1896
Edward Duddy
1865-1934

Francis (Frank) Duddy
1919-1983

1941

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 augustus 1919 lag tussen 11,0 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
      • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
      • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
      • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
      • 15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
      • 20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.
    • De temperatuur op 27 juni 1941 lag tussen 12,3 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Santa Fe.
      • 9 mei » De Duitse onderzeeboot U 110 wordt gekaapt door de Royal Navy waarbij codeboeken en Enigma-codeermachine worden buitgemaakt. Deze hielpen de codebrekers in Bletchley Park de Duitse codes te kraken.
      • 4 juni » De voormalige Nederlandse mijnenlegger Van Meerlant gaat in Britse dienst verloren door een mijnexplosie, 42 Britse opvarenden komen om het leven.
      • 11 september » Begin van de bouw van het Pentagon.
      • 20 oktober » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bamin Real Potosí.
      • 6 december » De Belgische koning Leopold trouwt met de twintig jaar jongere Lilian Baels.
    • De temperatuur op 24 december 1983 lag tussen 5,8 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 3,3 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 12 januari » Op de BRT wordt de eerste aflevering van het spelprogramma Hoger, lager uitgezonden.
      • 27 augustus » In het Wagener-stadion in Amstelveen wint de Nederlandse mannenhockeyploeg voor het eerst in de geschiedenis de Europese titel.
      • 25 september » Uit de Maze-gevangenis in Belfast, Noord-Ierland ontsnappen 38 veroordeelde leden van de IRA. Daarbij wordt één bewaker gedood.
      • 4 oktober » In Stockholm demonstreren 100.000 zakenmensen tegen het voorstel van de regering van premier Olaf Palme om investeringsfondsen op te richten die door de vakbonden beheerd zullen worden.
      • 19 oktober » Benoeming van Henny Bomers tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging en van Joseph Lescrauwaet tot hulpbisschop van Haarlem.
      • 9 november » Biermagnaat Freddy Heineken en zijn chauffeur Ab Doderer worden ontvoerd.
    • De temperatuur op 31 december 1983 lag tussen 2,1 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (8%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 6 januari » Aan de Thais-Cambodjaanse grens worden vluchtelingen beschoten door Vietnamese troepen die het bewind in Phnom Penh steunen.
      • 1 maart » De cent wordt afgeschaft in Nederland. Het muntje wordt amper gebruikt en is te duur: 1 cent maken kost 3 cent.
      • 18 april » 63 mensen komen om bij een zelfmoordaanslag op de Amerikaanse ambassade in Beiroet.
      • 21 juni » Sovjet-atleet Sergej Litvinov verbetert zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (83,98 meter) tot een afstand van 84,14 meter.
      • 28 juni » België - Oprichting van het Arbitragehof, de federale scheidsrechter.
      • 24 september » De Amerikaanse atleet Carl Lewis verbetert het ruim vijf jaar oude record op de 100 meter sprint met 0,01 sec en brengt het op 9,92 seconden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Duddy

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Duddy.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Duddy.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Duddy (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Holmes is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Castel, "Stamboom Holmes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-stamboom-de-jong/I834.php : benaderd 30 januari 2026), "Francis (Frank) Duddy (1919-1983)".