Stamboom Holmes » Dorothy (Doa) Duddy (1936-2004)

Persoonlijke gegevens Dorothy (Doa) Duddy 

  • Zij is geboren in het jaar 1936 in Derry, Co. Derry, NI.
  • Zij is overleden op 18 februari 2004 in Derry, Co. Derry, NI, zij was toen 68 jaar oud.
    Altnagelvin Hospital, Derry. 13, Stoneburn Place, Curryneirin
  • Zij is begraven op 21 februari 2004 in Ardmore, Co. Derry, NI.
    Ardmore 3, Ardmore, Co. Derry, NI
  • Een kind van Hugh Duddy en Rose Sharkey

Gezin van Dorothy (Doa) Duddy

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dorothy (Doa) Duddy?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dorothy (Doa) Duddy

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dorothy (Doa) Duddy

Joseph Duddy
1871-1955
Hugh Sharkey
± 1863-????
Mary McCole
1886-????
Hugh Duddy
1910-1994
Rose Sharkey
1913-1967

Dorothy (Doa) Duddy
1936-2004


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 februari 2004 lag tussen 2,3 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (28%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 14 mei » Huwelijk van kroonprins Frederik van Denemarken en Mary Donaldson in Kopenhagen.
      • 21 juni » Voor het eerst in de Nederlandse geschiedenis worden moslimextremisten veroordeeld voor terreur. Het Haagse hof heeft twee mannen veroordeeld tot 4 en 6 jaar gevangenisstraf voor betrokkenheid bij een voorgenomen aanslag op de Amerikaanse ambassade te Parijs. Eerder waren ze vrijgesproken door de rechtbank, omdat het bewijs steunde op informatie van de AIVD.
      • 11 september » Bij een vliegtuigongeluk boven de Egeïsche Zee komen patriarch Petrus VII van Alexandrië en drie andere bisschoppen van het Patriarchaat van Alexandrië om het leven.
      • 1 oktober » VIJFtv, de vrouwenzender van Vlaanderen start met uitzenden.
      • 5 oktober » Een ongeval in een vuurwerkfabriek in de regio Guangxi in het zuiden van China eist 27 doden.
      • 18 december » Laatste uitzending van Van Gewest tot Gewest.
    • De temperatuur op 21 februari 2004 lag tussen -2,8 °C en 1,8 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (14%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 18 april » De Italiaan Davide Rebellin wint de 39e editie van de Amstel Gold Race.
      • 14 mei » Huwelijk van kroonprins Frederik van Denemarken en Mary Donaldson in Kopenhagen.
      • 20 mei » De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch winnen op Hemelvaartsdag de zevende landstitel op rij in de Nederlandse hoofdklasse door Amsterdam met 3-1 te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
      • 14 juni » Dale Parker Anderson richt het Gay and Lesbian Kingdom of the Coral Sea Islands op.
      • 1 juli » De Amerikaans-Europese ruimtesonde Cassini komt in een baan rond Saturnus. De sonde werd gelanceerd in 1997.
      • 8 september » Het Slowaaks voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit zijn geschiedenis. In Bratislava wordt Liechtenstein met 7-0 verslagen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Duddy

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Duddy.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Duddy.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Duddy (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Holmes is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Castel, "Stamboom Holmes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-stamboom-de-jong/I1267.php : benaderd 18 maart 2026), "Dorothy (Doa) Duddy (1936-2004)".