De Mintjes Stamboom » Jantien Nijhoff (1904-1966)

Persoonlijke gegevens Jantien Nijhoff 


Gezin van Jantien Nijhoff

Zij is getrouwd met Pieter Werges.

Zij zijn getrouwd op 21 juli 1932 te Hellendoorn, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantien Nijhoff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantien Nijhoff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantien Nijhoff

Jantien Ros
1833-1892

Jantien Nijhoff
1904-1966

1932

Pieter Werges
1900-1965


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jantien Nijhoff



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 juni 1904 lag tussen 7,2 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
      • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
      • 4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
      • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
    • De temperatuur op 21 juli 1932 lag tussen 8,6 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
      • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
      • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
      • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
      • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
    • De temperatuur op 31 oktober 1966 lag tussen -2,7 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (84%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 7 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo O'Higgins.
      • 21 juni » Oprichting van drie Rooms-katholieke kerkprovincies in Oceanië: Suva in Fiji, Cookeilanden, Kiribati en Samoa, Papeete in Frans-Polynesië, en Nouméa in Nieuw-Caledonië, Vanuatu en Wallis en Futuna.
      • 30 september » Het Britse protectoraat Beetsjoeanaland wordt onafhankelijk onder de naam Republiek Botswana.
      • 2 oktober » Opening van het Estadio Vicente Calderón in Madrid, de voormalig thuishaven van de Spaanse voetbalclub Atlético Madrid.
      • 3 oktober » Minister van Onderwijs Isaäc Arend Diepenhorst opent de School voor Journalistiek in Utrecht.
      • 20 oktober » In België wordt de parlementaire commissie tot verbetering van de betrekkingen tussen de taalgemeenschappen geïnstalleerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nijhoff

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nijhoff.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nijhoff.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nijhoff (onder)zoekt.

    De publicatie De Mintjes Stamboom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Mintjes, "De Mintjes Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-mintjes-stamboom/I501387.php : benaderd 16 maart 2026), "Jantien Nijhoff (1904-1966)".