Stamboom Meijer » Ulrich van Rappolstein (± 1495-1531)

Persoonlijke gegevens Ulrich van Rappolstein 


Gezin van Ulrich van Rappolstein

Hij is getrouwd met Anna Alexandra van Furstenberg.

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1522.


Kind(eren):

  1. Elisabeth van Rappolstein  1523-± 1588 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ulrich van Rappolstein?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ulrich van Rappolstein

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ulrich van Rappolstein


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Karel II (Oostenrijks Huis) was van 1515 tot 1555 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1522: Bron: Wikipedia
    • 8 september » De Spaanse zeevaarder Juan Sebastián Elcano keert terug in Spanje nadat hij als eerste de aarde rond is gevaren, een expeditie die gestart was door Ferdinand Magellaan.
  • Graaf Karel II (Oostenrijks Huis) was van 1515 tot 1555 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1531: Bron: Wikipedia
    • 26 januari » Lissabon wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 22 september » Paus Clemens VII creëert één nieuwe kardinaal.
    • 12 december » Verschijning in Tepeyac bij Mexico-Stad van Onze-Lieve-Vrouw van Guadalupe.
    • 17 december » Paus Clemens VII installeert de Inquisitie in Lissabon.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Rappolstein


De publicatie Stamboom Meijer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
D. J. Meijer, "Stamboom Meijer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-meijer-stamboom/I36330.php : benaderd 9 augustus 2025), "Ulrich van Rappolstein (± 1495-1531)".