Stamboom De Keizer » Dirk Daniël van der Schoor (1898-????)

Persoonlijke gegevens Dirk Daniël van der Schoor 

  • Hij is geboren in het jaar 1898 in Rotterdam.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 oktober 2009.

Gezin van Dirk Daniël van der Schoor

Hij is getrouwd met Johanna Regina Admiraal.

Zij zijn getrouwd op 26 november 1924 te Rotterdam, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk Daniël van der Schoor?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Rotterdam 1924 n91

Over de familienaam Van der Schoor


De publicatie Stamboom De Keizer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T. de Keizer, "Stamboom De Keizer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-keizer-stamboom/I845.php : benaderd 9 januari 2026), "Dirk Daniël van der Schoor (1898-????)".