Kwartierstaat De Jong, Koelé » Klaske Buwalda (± 1862-????)

Persoonlijke gegevens Klaske Buwalda 


Gezin van Klaske Buwalda

Zij is getrouwd met Siemen Visscher.

Zij zijn getrouwd op 11 maart 1905 te Leeuwarden, FR, NLD.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaske Buwalda?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijksakten Leeuwarden 1905 akte 29, https://allefriezen.nl/zoeken/deeds/d8d9947c-bcaa-3444-0647-5cc5ef59fff2

Over de familienaam Buwalda

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Buwalda.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Buwalda.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Buwalda (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter de Jong, "Kwartierstaat De Jong, Koelé", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/de-jong-stamboom/I9107.php : benaderd 12 januari 2026), "Klaske Buwalda (± 1862-????)".